Jiangsu Kingsder New Material Technology Co., Ltd. є одним із провідних виробників і постачальників полімерних матеріалів для ПК у Китаї. Ми прагнемо надавати клієнтам у всьому світі високоякісну та визнану UL пластикову сировину. Якщо ви збираєтеся продавати оптом дешеву високопотікну смолу для ПК, ласкаво просимо отримати пропозицію та безкоштовний зразок від нашої фабрики. Ми також приймаємо індивідуальні замовлення.
опис
Гранули PC High Flow відносяться до марок з високою швидкістю текучості розплаву, як правило, MFR 20 або вище. У порівнянні з ПК з низьким -MFR, його потік більш плавний; при однаковій температурі і тиску розплав швидше заповнює форму.
Деталі, розроблені як тонкі, легкі та складні, залежать від сипучості гранул. У тонкостінному формуванні, коли потік недостатній, ребра, кути та дрібні отвори на дальньому кінці порожнини не можуть бути повністю заповнені. Отримані деталі виходять короткими-або з видимими слідами течії, що не відповідає вимогам зовнішнього вигляду.
З точки зору продуктивності, високоякісні PC Pellets преміум-класу забезпечують хорошу ударну в’язкість і водночас термостійкість. Окрім високої -потокової бази, інші властивості можна пристосувати до потреб клієнтів. Наприклад, SABIC LEXAN ML7682 забезпечує високу текучість разом із вогнестійкістю, а LEXAN LSHF поєднує високу текучість зі стабільною стійкістю до ультрафіолету.
High Flow PC Pellets в основному застосовуються в електронній та освітлювальній промисловості. Такі продукти, як корпуси для тонкостінних-телефонів і аксесуари для телефонів, корпуси для зарядних пристроїв, кришки світлодіодних ламп і світловодні частини покладаються на великий потік, щоб заповнити тонкі-складні порожнини. Для багатьох автомобільних деталей також потрібен високо{4}}потік ПК - тонкі-внутрішні деталі, як-от декоративні смуги панелі приладів і лопаті вентиляційних отворів, потребують легкого формування та стійкості до ударів. Медичні та прецизійні пакувальні вироби також вимагають хорошої текучості, наприклад мікро{8}}ін’єкційні тонко-частини та структурні частини набору реагентів, де дрібні деталі неможливо досягти без достатньої текучості.
Технічні характеристики продукту
| ВЛАСТИВОСТІ | ТИПОВІ ЗНАЧЕННЯ | ОДИНИЦІ | МЕТОДИ ВИПРОБУВАННЯ |
| Напруга розтягування, yld, тип I, 50 мм/хв | 60 | МПа | ASTM D638 |
| Деформація розтягування, brk, тип I, 50 мм/хв | 130 | % | ASTM D638 |
| Модуль міцності, 5 мм/хв | 2270 | МПа | ASTM D638 |
| Напруга при згині, 1,3 мм/хв, розмах 50 мм | 100 | МПа | ASTM D790 |
| Модуль пружності при вигині, 1,3 мм/хв, діапазон 50 мм | 2240 | МПа | ASTM D790 |
| Твердість, Роквелл Р | 120 | - | ASTM D785 |
| Izod Impact, зубчастий, 23 град | 728 | J/m | ASTM D256 |
| Ізод Impact, зубчастий, 0 градусів | 699 | J/m | ASTM D256 |
| Izod Impact, зубчастий, -30 градусів | 110 | J/m | ASTM D256 |
| Температура розм'якшення Віка, швидкість B/50 | 135 | ступінь | ASTM D1525 |
| HDT, 0,45 МПа, 3,2 мм, невідпалений | 121 | ступінь | ASTM D648 |
| HDT, 1,82 МПа, 3,2 мм, невідпалений | 110 | ступінь | ASTM D648 |
| КТР, від -40 градусів до 40 градусів, потік | 8.E-05 | 1/ ступінь | ASTM E831 |
| Питома вага | 1.2 | - | ASTM D792 |
| Усадка форми, розтікання, 3,2 мм | 0.5 - 0.7 | % | Метод SABIC |
| Швидкість течії розплаву, 300 градусів / 1,2 кгс | 40 | г/10 хв | ASTM D1238 |
| Об'ємна швидкість розплаву, MVR при 300 градусах / 1,2 кг | 38 | см³/10 хв | ISO 1133 |
| Світлопропускання, 2,54 мм | 88 | % | ASTM D1003 |
| Димка, 2,54 мм | <1 | % | ASTM D1003 |
| Визнано UL, рейтинг класу полум'я 94V-2 | Більше або дорівнює 1 мм | - | UL 94 |
| *Візьмемо як приклад SABIC HFD1810 | |||
FAQ
Питання: Як вибрати правильний клас потоку?
A: Правило вибору просте - оберіть достатньо високий MFR, щоб повністю заповнити порожнину форми; вищий MFR не завжди є кращим. Для тонких і складних порожнин зазвичай використовуються марки з MFR 20–25; для над-великих деталей рекомендовані марки з MFR 39–42.
Популярні Мітки: високопотік ПК смоли, Китай високопотік ПК смоли постачальники, фабрика




